Hizzmet.com Sizi Yetkin Hizmet Sağlayıcılar İle Buluşturuyor

Yeni bir siteye denk geldim. Logosunda sarı, bilgiç ve gayet çalışkan görünen bir arı figürü var. Bir çeşit aracı site.  Kime yaptıracağınızı bilemediğiniz işler üzerinden çalışan yeni bir e-ticaret platformu diye açıklanmış sitenin fonksiyonu.  Sizin her türlü hizmet talebinizi alıyor ve doğru tedarikçilerin bu taleplerinizi gerçekleştirmesini sağlanıyor. Yani kısaca sizi  işin ehli insanlarla buluşturmayı hedefliyor.

Bir pazaryeri olarak baktığımızda Hizzmet.com kaliteli hizmet sunan tedarikçilerle hizmet talep eden insanları buluşturmayı hedefliyor. Tango dersinden musluk tamirine, pdf dosyayı word’e aktarmaktan IKEA ürünlerinin montajına, shuttle hizmetlerinden saha araştırmasına kadar her türlü hizmeti size sunabilecek tedarikçiler platformda mevcut. Çok geniş hizmet seçenekleri mevcut var.

Sistemin işleyişi gayet basit, Hizzmet.com’a giriş yapıyorsunuz, soldaki kategorilerden talebinizi karşılayan içeriği seçiyorsunuz ve talebinizin en doğru şekilde anlaşılabilmesi için formu dolduruyorsunuz. Sonrasında bu talebinizi gören tedarikçiler size ulaşıyor ve işinizin hangi şekilde ve ne kadara yapılacağını içeren teklifler sunuyor, sizin onayınızın ardından işiniz yapılıyor ve işin ardından sistem size bu işle ve işi yapan tedarikçiyle ilgili yorum yapma imkanı da sunuyor.

Ben deneme olarak  benim yerime askerlik yapıcak bir gönüllü bulmak istedim, bakalım nasıl bir geri dönüş olucak. Belki moderatörler onaylamaz bile 🙂

Hali hazırda yeterli derecede tedarikçi sayısına  sahip olduklarını görüyorum ve muhtemelen bu sayı daha da artacaktır.  Diğer yandan hizmet alan değil hizmet veren olmak isterseniz  sitenin üst kısmında bulunan tedarikçi ol linkine tıklayıp, formu doldurabilirsiniz. Burası serbest çalışan IT sektörü insanları için de ciddi bir müşteri kaynağı olacak gibi duruyor.

Siteyi denemek isterseniz adresi www.hizzmet.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *