İnsanlar Sizler Hakkında Ne Düşünüyor Merak Ediyorsanız Bu Siteleri Kullanın

İkili ilişkilerde insanların sizin hakkınızda neler düşündüğünü merak edersiniz, hepimiz merak ederiz ama nadiren dürüst geribildirimler alabiliriz. Bazı siteler bizlere  bu konuda yardımcı oluyor.  Anonim kimlikler kullanılabilindiği için insanlar rahatlıkla sizinle ilgili fikirlerini söyleyebiliyorlar. Profillerinizi diğer sosyal ağlara da yayabiliyorsunuz.

Threeword.me: Geçtiğimiz yarım senenin bir anda parlayan yıldızıydı. 18 yaşındaki Mark Bao ‘nun sitesi çok kısa bir sürede popüler oldu ve yatırım aldı. Sonra biraz daha geliştirildi. Fotoğraf ekleme gibi özellikler eklendi.  Temel olarak bir insanı 3 kelime ile tanımlamanıza imkan veriyor.   Beni tanıyanlar da   http://threewords.me/mcd adresinden benim hakkımdaki fikilerini söyleyebilirler.

Elestirbeni.com : Çok yeni bir site.  Kişi hakkında 4 farklı kategoride önceden hazırlanmış görüşleri seçiyorsunuz ve onun hakkındaki düşüncelerinizi bildiriyorsunuz.  İlk aşamada çok güzel ama seçeneklerin çeşitlenmesi lazım. Bir de ilk başta kendileri için bir eleştirbeni hesabı açıp, tasarım, kullanılabilirlik ve altyapı açısından  kullanıcılarını onları eleştrilmeleri konusunda motive etmeliler. Yine de güzel bir iş olmuş. Tebrikler. Beni eleştirmek isteyenler bu adresi kullanabilirler. http://elestirbeni.com/mcd

Direk olmasa da dolaylı şekilde geçen senenin popüler siteleri quizy.me ve formspring.me de bu işler için kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *