İş İlanı – Alcatel-Lucent IP/MPLS Technical Support Engineer

BU İLAN GÜNCEL DEĞİLDİR —-
Bizimle birlikte çalışacak mühendis arkadaşlar arıyoruz. IP/MPLS, IGP, BGP gibi routing protokoller, VPLS, VPRN  gibi servisler üzerine çalışıyoruz,  Alcatel-Lucent ‘in 7750 SR ürün ailesi için uzak teknik destek veriyoruz. Hem yeni mezun hem de  tecrübeli adaylar kabulumüz.  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmasını istiyoruz. Aradığımız özellikler ileri derecede İngilizce bilmesi, yapılacak iş konusunda istekli olması, öğrenmeye açık olması, takım çalışmasına yatkın olması , stres altında çalışabilebilmesi. Cvlerinizi bana mcd@muratcandemir.com adresine gönderebilirsiniz.

Özellikle belirtmek isterim ki bu yazı ve duyuru şahsım tarafından yapılmaktadır, resmi olarak Alcatel-Lucent tarafından yayınlanmış bir ilan değildir. Alcatel-Lucent ‘i bağlayan birşey değildir. Ben burada erişebildiğim kadar insana erişip özgeçmişleri ilgili takım müdürlerine ulaştırmayı hedefliyorum.

İş Tanımı aşağıdaki gibi:

Investigate, isolate and drive problems reported by customer to a closure using strong negotiation skills with thorough understanding of IP/MPLS technology.

Perform Technical Support covering 24×7 network outage restoration

Maintain interfaces with customer’s technical personnel ensuring smooth information flow about reported problems and their resolution status as well as other activities with customer

Maintain and improve interfaces with technical personnel from other multi-regional groups and organizations involved with Technical Support (Customer Advocates, Welcome Center, Logistics, Field Line Maintenance, Product Houses, OEMs)