Mobil İstanbul (Ağustos) Etkinliğine Davetlisiniz + JOBS filmi

Tatil, ramazan, bayram derken yazın son günlerine yaklaşıyoruz ve bu da iş dünyası için yeni bir sezonun başlamak üzere olduğunun habercisi. Bu yeni döneme yeni bir oluşumu duyurarak başlamak istiyorum.

Mobil İstanbul, ilk aşamada mobil ekosistemindeki insanları bir araya getirmek isteyen bir platform. İlerleyen zamanlarda farklı araçlar kullanarak, farklı faydalar sağlamak gibi hedefler de var. Ancak şimdilik amaç tanışıp, görüşmek ve belki biraz çay, kahve içmek. Zamanla vakit ayırmaktan gerçekten keyif alacağınız bir organizasyona dönüşeceğini umuyorum.

İlk buluşma 22 Ağustos 2013 Perşembe akşamı saat 19:00 ‘da Trump Towers ‘ın alt katındaki Cafe Nero ‘da gerçekleşecek. Akşamın devamında dileyenlerle “JOBS” filmini izlemeye gidiyoruz. 1-2 gün içinde salon ve seans bilgisini duyuracağım. Filme girmek isteyenler lütfen biletlerini önceden satın alsın ki o akşam sürprizle karşılaşmayalım. Katılımcılarla birlikte Steve Jobs’ın hayatını izleyip yorumlamak eğlenceli olacaktır diye düşünüyorum.

SALON SEANS BİLGİSİ
CEVAHİR CİNEMAXIMUM  – 22 AĞUSTOS 2013 PERŞEMBE SAAT: 22:00
Trump Cinemaximum ‘da JOBS vizyona girmeyeceği için ve buluşma sırasında içilenleri eritmek sağlığa yararlı olacağı için filmi 5-10 dakika yürüyerek Cevahir ‘de izleyeceğiz. Akşam 22:00 seansında olacak. Bilet satın alma işlemleri ancak filmin oynayacağı gün içinde yapılabiliyor, bu sebeple acele etmenize gerek yok, ancak perşembe günü bilet satın almayı unutmayın.

Jobs afiş
JOBS filmini izlemeye gidiyoruz

Etkinliğe dileyen herkes davetlidir.  Sizleri sonraki etkinlik ve duyurulardan haberdar edebilmemiz için eventbrite sayfasından kayıt olmanızı rica ediyorum. http://mobilistanbul.eventbrite.com/

Perşembe akşamı görüşmek üzere …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *