Yeni bir indirim rehberi: Promozyon İstanbul 2012

Bir kitap satın aldım ama okumak için değil 🙂 Çok ilginç bir girişime rastladım yakın zamanda. Projenin adı: Promozyon. Fırsat sitelerinden aldığınız yemek fırsatlarını düşünün, bu kitap yüzlerce mekandan benzer fırsatları barındırıyor içinde. 2012 yılı içinde kitap içindeki mekanların istediğinizi ziyaret edip fırsatlardan faydalabiliyorsunuz. Bu model özellikle Dubai ‘de çok popüler.  Fiyatı ise Dubai ‘ye kıyasla Türkiye ‘de gayet makul. Projenin sahibi MYK Reklam ve Yayıncılık  ile görüşme fırsatım oldu, benimle paylaştıkları bilgileri sizlere aktarmak istiyorum

  • Promozyon Nedir?

Promozyon İstanbul 2012, eğlence mekanlarının, restoranların, kafelerin, sağlık, spor ve bakım merkezlerinin indirim kuponlarını içeren bir indirim rehberidir. 160‘dan fazla mekan, 750‘nin üzerinde kupon ve toplam 20.000 TL değerinde indirim içermektedir. Her mekan için minimum 3 adet ‘1 alana 1 bedava’ kupon konseptiyle beğendiğiniz mekana bir yıl boyunca en az 3 kere gidebilme şansını sunmaktadır. Kullanacağınız sadece bir ya da iki kupon ile Promozyon’a ödeyeceğiniz bedeli geri kazanmış olacak ve kullanacağınız diğer tüm kuponlar da ekstra kazanmanızı sağlayacaktır. Promozyon sizleri fırsat kovalamaktan kurtarmakta ve yüzlerce fırsatı tek seferde size sunmaktadır.

  • Kuponların İçeriği Nasıldır?

Kuponlar genel olarak ‘1 alana 1 bedava’ ya da indirim oranı konseptiyle çalışmaktadır.  Kitabın içeriğini gösterebilmek için sanal dergi hazırlanmış. Bu adresten  bakabilirsiniz. http://www.promozyon.com/Book/V1/Default.html

  • Hangi Mekanlarda Geçerlidir?

Kuponlar İstanbul’un çeşitli semtlerinde yer alan 160’ın üzerinde mekanda bir yıl boyunca geçerlidir. Kitabın sonunda semtlere göre indeks bulunmakta. Tüm anlaşmalı mekanların listesine www.promozyon.com/mekanlar2 linkinden ulaşabilirsiniz.

  • Promozyon’u Almak için 7 Neden…

1- Fırsatları kovalamaktan sıkılanlar için, bir yıl azboyunca geçerli olan fırsatları bir araya getirmektedir.

2- Her üye firmanin kuponundan en  3 adet içermektedir. Beğendiğiniz mekana bir yıl boyunca en az 3 kere gidebilme şansını da böylece sizlere sunmaktadır.

3- Gittiğiniz mekanda kuponu sadece hesabı ödemeden önce verirsiniz, kimse sizin fırsat müşterisi olduğunuzu bilemez.

4- Kuponlar genelde ‘bir ürün alana aynı fiyata yada daha düşük fiyata olan bir ürün bedava’ konspeti ile menüden dilediğiniz ürünü alma imkanını size sunar.

5- Bir çok kuponu kullanmak için rezervasyon zorunluluğu yoktur. Rezervasyon gerekli olan kuponlarda belirtilmektedir.

6- 49 TL’ye 750’nin üzerinde kupon alırsınız. Her kupondan alacağınız ortalama indirim ise 26 TL’dir. Bir yıl boyunca 10 adet kupon kullanmanız durumunda kazandığınız indirim 260 TL civarında olacaktır. Promozyon’a verdiğiniz ücretin çok daha fazlasını kazanırsınız. İnanıyoruzki çok daha fazla kupon kullanacaksınız.

7- İstanbul’un bir çok semtindeki mekanlara gidebilir, yeni mekanlar ve lezzetler keşfedebilirsiniz

  • Nasıl Kullanılır?

Promozyon 2012 İstanbul Rehberi’ini teslim aldığınız andan itibaren kuponları sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, kurban bayramı ve ramazan bayramı haricinde tüm yıl boyunca hergün 30 Aralık 2012’ye kadar dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Gittiğiniz mekanda hizmeti aldıktan sonra hesabı isterken kuponunuzu mekan yetkilisine vermelisiniz. Kupon karşılığında hesabınızdan bedava ürünlerin değeri düşülecektir. Kullanım detayları ile ilgili tüm sorularınızın cevaplarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. www.promozyon.com/sik-sorulan-sorular

  • Satın Alma ?

Kitabı şu anda kendi sitesinden yakın zamanda da kitap evlerinden ve fırsat sitelerinden almanız mümkün olacak.

2 thoughts on “Yeni bir indirim rehberi: Promozyon İstanbul 2012

  1. Tekstil yan sanayisine yönelik deri kemer, jakron ve biye imalatı yapan firmamızın ürün yelpazesinde son model bayan kemeri, erkek kemeri, çocuk kemeri gibi kemer modelleri mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *